Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ostrzeżenie zootechnika

Utworzony przez hjkz, 22 lipca 2008 r. o 20:52
Dal napisał:
Powiem wam tak. Mieszkam w Bychawie i kupuję tylko sery radzyńskie. Pieprzę te wasze internetowe wypociny. Widzę, że robicie tam sobie na łepetyny. Ale dopóki te sery są dobre, to mam w de te wygłupy. Jeśli jednak plucie w inernecie przeniesie się na jakośc waszych serów, bez wahania przeniose się na sery michowskie. Też są dobre.
Daj spokój. Narzekanie, zazdrość i zawiść, to takie radzyńskie. Mam wątpliwą przyjemność pracować z takimi ludźmi. Radzyń tak ma niestety. Szkoda, że forum nie ma możliwości ignorowania niektórych wątków. Chętnie wsadził bym do wora ten razem z dośpiałami i innymi radzyńskimi jękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś zgłosi to pieprznie do prokuratury. Ja nie mogę !!! Oszczerstwa są karalne i raz dwa by się te prawie 1000 stron skończyło. ja bym sobie nie pozwolił na takie coś. Chory naród z niemnawiści i pomyśleć że tacy ludzie są również wokół mnie. Jeżeli ktoś ma podejrzenia że zostają popełniane przestępstwa to niech idzie na prokuraturę. Jestem z Radzynia i wstydzę się że takie bzdury wypisywane są na forum. Proszę o to aby Zarząd Spółdzielni zrobił coś z tym i oddał sprawę na P{olicję. nie ma anonimowości w internecie. Zwłaszcza jeżeli ktoś naraża na póbliczne oszczerstwa imię Spółdzielni. Tymi oszczerstwami obciązanych jest wiele osób. Ci bardziej zorientowani i inteligentni wuiedzą że to stek bzdur. Ale są ludzie podatni na takie farmazony i to powoduje szkodę dla niemalże całego regionu Radzynia. Apeluje o raz nazawsze posprzątanie tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radin napisał:
Niech ktoś zgłosi to pieprznie do prokuratury. Ja nie mogę !!! Oszczerstwa są karalne i raz dwa by się te prawie 1000 stron skończyło. ja bym sobie nie pozwolił na takie coś. Chory naród z niemnawiści i pomyśleć że tacy ludzie są również wokół mnie. Jeżeli ktoś ma podejrzenia że zostają popełniane przestępstwa to niech idzie na prokuraturę. Jestem z Radzynia i wstydzę się że takie bzdury wypisywane są na forum. Proszę o to aby Zarząd Spółdzielni zrobił coś z tym i oddał sprawę na P{olicję. nie ma anonimowości w internecie. Zwłaszcza jeżeli ktoś naraża na póbliczne oszczerstwa imię Spółdzielni. Tymi oszczerstwami obciązanych jest wiele osób. Ci bardziej zorientowani i inteligentni wuiedzą że to stek bzdur. Ale są ludzie podatni na takie farmazony i to powoduje szkodę dla niemalże całego regionu Radzynia. Apeluje o raz nazawsze posprzątanie tego forum.
W końcu ktoś dobrze myśli,niema co zwlekać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radin napisał:
[...] Jeżeli ktoś ma podejrzenia że zostają popełniane przestępstwa to niech idzie na prokuraturę. [...]
I tak powinno być, a nie uskuteczniac p13rd0lenie jak u bab na targu. Nie trzeba sprawdzac IP, by oceniec że wypowiada się tu ciagle trzech-czterech tych samych jadowitych osobnikow. Dotyczy to tego wątku, dospialow, liderow, itp. Wiecie, ze internet nie jest anonimowy i czym grozi naruszenie Art. 216. KK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
I tak powinno być, a nie uskuteczniac p13rd0lenie jak u bab na targu. Nie trzeba sprawdzac IP, by oceniec że wypowiada się tu ciagle trzech-czterech tych samych jadowitych osobnikow. Dotyczy to tego wątku, dospialow, liderow, itp. Wiecie, ze internet nie jest anonimowy i czym grozi naruszenie Art. 216. KK?
Ciemniaku!!!!!! Jakby te wpisy były łamaniem prawa to jużby wódz dawno złożył zawiadomienie - przecież tak błyskotliwie się wypowiadał o tym i nawet groził w kupionym artykule w "jęku" podlasia. Nie pamiętasz mędo jedna? Ale, że tego nie zrobił to tylko dlatego, że: 1. Sam brał udział w stworzeniu tego forum. Ot taki błyskotliwy ch***, który dowiedział, że można wykorzystać modną formę medialną do obsrania przeciwnika. 2. Sam się intensywnie udzielał na forum. Pamietasz mędo jedna wpisy np. "Haniu .... idź do sądu ...." A teraz sam się sąduje z Hanią. 3. Wyjaśnianie spraw poruszanych na forum sprawiłoby wielu osobom wiele problemów. Bo nie są to sprawy do końca jasne i klarowne. Gdzie te miliony i gdzie te sukcesy? Niech odpowie na te pytania. Gdzie te miliony, które przepadły wskutek opcji, super inwestycji, megaprzerzutów, ile strat poniesiono wskutek utraty dostawców? Gdzie te sukcesy? Więc mędo nie szwendaj sie po tym forum i nie pisz głupot, jak w nogach śpisz i nie wiesz o tym co się faktycznie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Internauci, w związku z otrzymanym zawiadomieniem o bezprawnych wpisach, zmuszeni jesteśmy - z uwagi na wielokrotne naruszenie pkt. 4 Regulaminu forum portalu dziennikwschodni.pl (http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?app=forums&module=extras§ion=boardrules) oraz przepisów prawa, w tym w szczególności art. 212 par. 2 Kodeksu karnego (zniesławienie za pomocą środków masowego przekazu) - zablokować czasowo dodawanie komentarzy pod tym wątkiem. Po usunięciu postów niezgodnych z regulaminem forum i przepisami prawa, przywrócimy możliwość dodawania komentarzy. z poważaniem Administrator forum dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 986 z 986

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...